170,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
170,000 € (3,208 €/m²)
53 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 53m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju je funkcionalan stan površine 53 m² smešten u mirnom delu naselja (kod crkve Svetog Proroka Ilije).
Stan se nalazi u manjoj, održavanoj zgradi od samo 3 sprata (ukupno 12 stanova), što obezbeđuje miran komšiluk i privatnost.
Stan se nalazi u samom prizemlju, odmah po ulasku u zgradu, što ga čini idealnim za starija lica, osobe sa otežanim kretanjem ili porodice sa malom decom.
Javni parking u istoj i okolnim ulicama.
Grejanje, TA peć (najekonomičniji vid grejanja, sa potpunom kontrolom mesečnih troškova).
Poseduje i klima uređaj radi dodatne regulacije temperature.
Smešten na izolovanoj strani zgrade, stan je zaklonjen od ulične vreve i buke.
Lokacija po meri porodice. Sve što vam je potrebno za lagodan život nalazi se na par minuta hoda.
Neposredna blizina vrzića, škole, prodavnice, apoteke.
Odlična povezanost sa ostalim delovima grada autobuskim linijama.
Uknjiženo.
Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.