260,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd - image 16
260,000 € (2,430 €/m²)
107 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 107m², Vojvode Vlahovica, Beograd

Vojvode Vlahovica, Beograd Srbija

Property description

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 .

🏡 Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m²

U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir, privatnost i komfor.

Stan je luksuzno uređen, potpuno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.

📐 Struktura stana:
• 107 m² stambenog prostora
• Terasa 12 m²
• 3 spavaće sobe
• Prostran dnevni boravak
• Izdvojena kuhinja
• Funkcionalan raspored prostorija

✨ Karakteristike:
✅ Luksuzno renoviran enterijer
✅ Kompletno opremljen
✅ Odlična osvetljenost i prijatan ambijent
✅ Mala i mirna zgrada
✅ Idealan za porodičan život

Stan predstavlja spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti . Prodaje se sa stvarima.

Kontakt Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
557638
Published
15.05.2026
Updated
15.05.2026
Property Type

Apartment

Area

107m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2429.91 €

Down payment 52,000 €

Monthly installment
1,260 €

240 total installments

Loan amount
208,000 €
Down payment
52,000 €
Total interest
94,505 €
Total payment
302,505 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Beograd

Vojvode Vlahovica
Beograd

This property's price is 30.09% lower than the average price of a three bedroom apartment in Beograd

Average price: 3475.78 €/m²

This property is 35.15% larger then the average size of a three bedroom apartment in Beograd

Average size: 79 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Mis3a Construction

Registration number

1308

Location

Beograd

Vojvode Vlahovica

Area

107m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

MC

Mis3a Construction

Similiar Properties

Stan in Vojvode Vlahovica

Sale, one bedroom apartment, 45m², Vojvode Vlahovica, Beograd

150,000 €

Vojvode Vlahovica

1 room 1 bathroom 45