240,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije - image 13
240,000 € (3,529 €/m²)
68 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 68m², Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije

Slavujev Venac, Zvezdara Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade novije gradnje iz 2009. godine.

Stan se izdvaja funkcionalnim rasporedom, velikom terasom i otvorenim pogledom prema gradu. Nekretnina pruža veoma prijatan i praktičan prostor za svakodnevni život, zbog čega predstavlja dobar izbor kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju.

Uknjižena površina stana iznosi 68m², dok ukupna merena površina sa terasom iznosi 82m².

Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža otvoren pogled prema gradu.

Stan je kompletno renoviran 2021. godine i prodaje se potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem rađenim po meri, što budućim vlasnicima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Grejanje je centralno, a standardna visina plafona od 2,6m dodatno doprinosi prijatnom osećaju prostora.

Velika prednost ove nekretnine jeste odlična lokacija i povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se TC Zira, vrtići, marketi, škole, restorani i kafići, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život.

Uz stan dolazi i pripadajuća podrumska prostorija.

Trosoban stan u ulici Svetog Nikole na Zvezdari izdvaja se renoviranim enterijerom, velikom terasom i funkcionalnim rasporedom.