229,900 €
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
229,900 € (3,431 €/m²)
67 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Novi Beograd, Blok 70a - Dr Agostina Neta

2.0, 67m2 (terasa i lođa 8m2), CG, dva lifta, 6/8, telefon, interfon, podrum, parking

Funkcionalan dvosoban stan sa lepim pogledom. Stan je svetao i dvostrano orijentisan, što obezbeđuje dobru prirodnu osvetljenost tokom dana. Uz stan dolazi ostava na spratu i pripadajući podrum, dok je oko zgrade obezbeđen parking prostor.

Nalazi se u savskom bloku okruženom zelenilom, parkovima i svim neophodnim sadržajima, uključujući mini pijace, parking prostore i TC Delta City.

Stan zahteva određena ulaganja, što ga čini odličnom prilikom za uređenje po sopstvenim željama.

Idealan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.

Uknjižen na 59m2 korisne površine, mereno ima 67m2.

Agencijska provizija 2%

Agent Jelena Ninković

Real estate details

Ad ID
552531
Published
30.04.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

Apartment

Area

67m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

6. fl.

Balconies

1

Year Built

1985

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3431.34 €

Down payment 45,980 €

Monthly installment
1,115 €

240 total installments

Loan amount
183,920 €
Down payment
45,980 €
Total interest
83,565 €
Total payment
267,485 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 70
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 3.54% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 70

Average price: 3557.37 €/m²

This property is 7.37% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 70

Average size: 72 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

MOJ KVADRAT DOO

Registration number

-

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 70

Area

67m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

MOJ KVADRAT DOO

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 70

Sale, two bedroom apartment, 72m², Novi Beograd Blok 70, Novi Beograd Sve Podlokacije