230,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 16
230,000 € (2,674 €/m²)
86 m²
4 Room
1 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 86m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan u Zemunu, u ulici Vasilija Vasiljevića. Stan je uknjižen na 57m2, dok je stvarna, merena površina 86m2, što pruža dodatni komfor i prostor za porodicu.

Nalazi se na prvom spratu i odlikuje se dobrim rasporedom prostorija, prirodnim osvetljenjem i prijatnim ambijentom za život. Idealan je kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija.

Postoji mogućnost kupovine parking mesta, što predstavlja veliku prednost u ovom delu grada.

Cena: 230.000€

Za više informacije, pozovite. Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
549099
Published
23.04.2026
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

86m²

Rooms

4

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2674.42 €

Down payment 46,000 €

Monthly installment
1,115 €

240 total installments

Loan amount
184,000 €
Down payment
46,000 €
Total interest
83,601 €
Total payment
267,601 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 14.25% lower than the average price of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average price: 3118.89 €/m²

This property is 19.23% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average size: 106 m²

3,119 €
Average annual price
+11%
Price trend (annually)
23
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Bjanca Nekretnine

Registration number

1731

Location

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Area

86m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

BE

Bjanca Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Zemun Sve Podlokacije

Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

329,000 €

Zemun Sve Podlokacije

4 rooms 0 84
Stan in Zemun Meandri

Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Meandri, Zemun Sve Podlokacije

162,000 €

Zemun Meandri

1 room 1 bathroom 48
Stan in Zemun Gornji Grad

Sale, one bedroom apartment, 48m², Zemun Gornji Grad, Zemun Sve Podlokacije

155,000 €

Zemun Gornji Grad

1 room 1 bathroom 48
Stan in Zemun Sve Podlokacije

Sale, two bedroom apartment, 54m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

153,000 €

Zemun Sve Podlokacije

2 rooms 1 bathroom 54