90,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 9
90,000 € (1,800 €/m²)
50 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 50m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

Borča 1, Borča Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Novogradnja, novi kompleks zgrada koji se gradi na trenutno najperspektivnijoj lokaciji u Beogradu, u blizini obdanista i vise velikih marketa, na 15 min od Centra grada.
Stanovi od 40m2 do 120m2. Kompletna dokumentacija mogu i kreditni kupci.
Cena od 1800 Eura/m2 +PDV.
Za kupce prvog stana,povračaj PDV-a.
Iskoristite priliku i medju prvima obezbedite sebi novi zivotni prostor.
Za prvih pet kupaca prigodni pokloni za useljenje.

Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta.
Reg br. 070 1/0 PUT ZA OVCU

Real estate details

Ad ID
548665
Published
22.04.2026
Updated
22.04.2026
Property Type

Apartment

Area

50m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Agency

Beoagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1800.00 €

Down payment 18,000 €

Monthly installment
436 €

240 total installments

Loan amount
72,000 €
Down payment
18,000 €
Total interest
32,713 €
Total payment
104,713 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Borča Sve Podlokacije

Borča 1
Borča Sve Podlokacije

This property's price is 14.55% lower than the average price of a two bedroom apartment in Borča 1

Average price: 2106.59 €/m²

This property is 5.3% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Borča 1

Average size: 53 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beoagent

Registration number

-

Location

Borča Sve Podlokacije

Borča 1

Area

50m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

BN

Beoagent

Similiar Properties

Stan in Borča 1

Sale, two bedroom apartment, 51m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

101,300 €

Borča 1

2 rooms 1 bathroom 51
Stan in Borča 1

Sale, two bedroom apartment, 46m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

90,500 €

Borča 1

2 rooms 1 bathroom 46
Stan in Palilula Sve Podlokacije

Sale, three bedroom apartment, 75m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

139,500 €

Palilula Sve Podlokacije

3 rooms 1 bathroom 75
Stan in Borča 1

Sale, apartment, 30m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

57,000 €

Borča 1

1.5 room 0 30
Sale, apartment, 30m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije
Stan in Borča 1

Sale, two bedroom apartment, 55m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

132,000 €

Borča 1

2 rooms 0 55