590,000 €
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 19
  • Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 20
590,000 € (3,688 €/m²)
160 m²
5 Room
1 Bathroom

Sale, apartment, 160m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Atraktivan, lux dupleks odličnog rasporeda, nalazi se u novoj zgradi sa nekoliko stanova izgrađenoj 2012. godine, u mirnoj ulici u srcu Vračara koju krasi bogati drvored.
U neposrednoj je blizini Beogradskog dramskog pozorišta, centralnih gradskih restorana i kafea, Hrama Svetog Save, Doma zdravlja Vračar, škola i vrtića.

Stan je dvostrano orjentisan, izuzetno je svetao. Prelepa komforna terasa se prostire na 12 kvm, ima direktni pogled na Hram Sv.Save sa jedne strane, a na Vračarsku padinu sa druge strane.
Stan je modernog enterijera i vrhunskog kvaliteta ugradnih materijala. Grejanje je centralno (obračunava se po potrošnji), centralni je sistem klimatizacije, spoljna stolarija je alu sa elektro podizačima, video interfon u zgradi koja ima samo sa 1-2 stana po spratu.

Na donjem nivou se od ulaznog hodnika ulazi u komforan dnevni boravak sa kaminom na drva, trpezariju sa kuhinjom i ostavom - terasa se prostire celom dužinom donjeg nivoa. Na donjem nivou je i gostinjski toalet.

Na gornjem nivou su četiri komotne sobe, dva kupatila (jedno sa kadom, a jedno sa tuš kabinom), kao i prostorija za mašine za sušenje i pranje veša.
Svaka prostorija u stanu ima svoj prozor.

Stan je odmah useljiv, a opremljen je kvalitetnim nameštajem i tehnikom, koja može po dogovoru da ostane u stanu.
Odlična lokacija i multifunkcionalnost čine ga idealnim kako za porodični život tako i investiciono ili za kancelarijski poslovni prostor.