169,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 19
169,000 € (3,189 €/m²)
53 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 53m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

- Uredna dokumentacija.

- Uknjižen na 53 m2.

- Ukupna (merena) površina 58 m2.

.

- 2 lifta.

- Uredna i održavana zgrada.

- 7 sprat od 19.

- Severoistočna orijentacija.

- Centralno grejanje.

.

- Dvosoban stan.

- Adaptibilan u dvoiposoban pripajanjem lođe.

.

- Za ozbiljne kupce mogućnost dogovora oko cene.

- Izuzetan stan.

- Topla preporuka!

PROSTORIJE: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja s trpezarijom, kupatilo, lođa, ulazni hodnik;

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Real estate details

Ad ID
547686
Published
18.04.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

7. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3188.68 €

Down payment 33,800 €

Monthly installment
819 €

240 total installments

Loan amount
135,200 €
Down payment
33,800 €
Total interest
61,428 €
Total payment
196,628 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Blok 61

Novi Beograd Blok 61
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 5.42% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 61

Average price: 3371.54 €/m²

This property is 7.12% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 61

Average size: 57 m²

3,372 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
33
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

ARTOPOLIS 369

Registration number

2104

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 61

Area

53m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

AN

ARTOPOLIS 369

Similiar Properties