271,400 €
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd - image 7
271,400 € (3,351 €/m²)
81 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 81m², Partizanov Stadion, Beograd

Partizanov Stadion, Beograd Srbija

Property description

Ovaj četvorosoban stan pažljivo je projektovan da odgovori na potrebe porodice koja želi komfor, funkcionalnost i osećaj prostora. Orijentisan suprotno od ulice, sa otvorenim pogledom ka zelenilu Hyde Park, pruža retku kombinaciju mira i svetlosti, bez gradske buke.

Dnevni boravak od 24m² prirodno se nadovezuje na prostranu terasu, stvarajući idealan ambijent za uživanje i opuštanje. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom dodatno naglašava funkcionalnost prostora, dok tri komforne spavaće sobe i dva moderno koncipirana kupatila obezbeđuju privatnost i udobnost svakom članu domaćinstva.

Zgrada je osmišljena u savremenom arhitektonskom izrazu, sa akcentom na kvalitet i trajnost. Planirani su vrhunski materijali – fasada od prirodnog kamena, spoljašnji zidovi od klima bloka, aluminijumska stolarija u antracit tonu sa niskoemisionim staklom, unutrašnja stolarija od medijapana, troslojni natur parket Tara Concept, kao i granitna španska keramika. Sanitarije renomiranih nemačkih proizvođača i baterije Hansgrohe garantuju dodatni nivo kvaliteta i estetike.

Grejanje i hlađenje rešeni su kombinovanim sistemom – podno i etažno grejanje uz inverter klima uređaje, što omogućava maksimalnu energetsku efikasnost i komfor tokom cele godine.

Uz stan se prodaje samostojeće garažno mesto ( postoji mogućnost kupovine još jednog gm )

Lokacija nudi izuzetnu povezanost – brzi izlaz na autoput, neposredna blizina centra grada i projekta Belgrade Waterfront, što ovu nekretninu čini idealnim izborom kako za život, tako i kao dugoročnu investiciju.