237,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
237,000 € (3,038 €/m²)
78 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 78m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Odličan stan, sređen, po strukturi 3.0, vrlo lako adaptabilan u 3.5.
Uknjižen.
Izuzetno svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom, centralnim grejanjem i protočnom toplom vodom.
Zgrada od fasadne cigle.
Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.
2 mokra čvora, odvojen spavaći blok.
Javni parking ispred zgrade.
Odlično pozicioniran u naselju, blizina gradskog prevoza, marketa, škole.
Retko u ponudi.
Stan za svaku preporuku.

Agent Jelena Cmiljanović, lic.br.280
Telefon: Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
545626
Published
10.04.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

78m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Floor

1. fl.

Parking

Da

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3038.46 €

Down payment 47,400 €

Monthly installment
1,149 €

240 total installments

Loan amount
189,600 €
Down payment
47,400 €
Total interest
86,145 €
Total payment
275,745 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 7.45% lower than the average price of a three bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3283.02 €/m²

This property is 1.52% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 79 m²

3,283 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
40
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Ivela 011

Registration number

391

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

78m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

IN

Ivela 011

Similiar Properties

Stan in Voždovačka Crkva