570,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 16
570,000 € (3,540 €/m²)
161 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 161m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen četvorosoban stan na prvom spratu održavane stambene zgrade, kvalitetna gradnja 90-ih godina prošlog veka.
Prostorije: predsoblje, dnevni boravak iz koga se izlazi na zastakljenu terasu, trpezarija, kuhinja sa ostavom, toalet. poseban spavaći blok - 3 sobe i 2 kupatila, lodja.
Trostrana orijentacija. Uz stan se prodaje i posebna garaža u zgradi površine 16 m2. Cena za garažu je 30.000 EUR. Vredi pogledati.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
545619
Published
10.04.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

161m²

Rooms

4

Bathrooms

2

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3540.37 €

Down payment 114,000 €

Monthly installment
2,763 €

240 total installments

Loan amount
456,000 €
Down payment
114,000 €
Total interest
207,185 €
Total payment
663,185 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 10.22% higher than the average price of a four bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3212.02 €/m²

This property is 39.35% larger then the average size of a four bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 116 m²

3,212 €
Average annual price
+5%
Price trend (annually)
41
Day on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

161m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties