609,999 €
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd - image 18
609,999 € (4,919 €/m²)
124 m²
4 Room
3 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 124m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

🏢 PRODAJA – LUKSUZAN 4.0 STAN – BW SIMFONIJA II
MAXIS GROUP – Agencija za nekretnine
Reg. broj posrednika: 1850
Prodaje se ekskluzivan stan Beograd na vodi.
Stan odlikuju mir, privatnost, obilje prirodne svetlosti i pogled ka reci — idealan izbor za kupce koji traže luksuz, komfor i prestižnu lokaciju.
✨ Luksuzan četvorosoban stan sa pogledom na reku – BW Simfonija, Beograd na vodi
Predstavljamo vam ekskluzivan četvorosoban stan sa otvorenim pogledom na reku, smešten u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zgrada u okviru kompleksa BW Simfonija, u elitnoj zoni naselja Beograd na vodi.
Stan se nalazi na 12. spratu i prostire se na 123,74 m² pažljivo osmišljenog i funkcionalno organizovanog prostora, koji pruža idealan balans luksuza, komfora i savremenog urbanog života.
🏡 Struktura stana:

ulazni hodnik sa prostorom za odlaganje,

prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu i impresivnim pogledom na reku,

moderno opremljena kuhinja sa trpezarijom,

tri komforne spavaće sobe,
master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom,
dodatno kupatilo,
gostinski toalet,
vešernica,
terasa.

Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i modernom tehnikom, pažljivo biranom kako bi se postigao sofisticiran i topao ambijent. Svaki detalj enterijera doprinosi osećaju elegancije i udobnosti, što ovu nekretninu čini idealnim izborom kako za porodični život, tako i za investiciju visoke klase.