310,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 13
310,000 € (4,306 €/m²)
72 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 72m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Vračar, ulica Stojana Protića. Izuzetno komforan I uknjižen dvoiposoban stan, površine 72m² na drugom spratu. Centralno grejanje, klima, terasa. Osunčan i kompletno renoviran, na prestižnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Zgrada poseduje dvorište za parkiranje. Pripadajuća podrumska prostorija od 13m2. Zamena isključivo za lokal u Beogradu.
Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Vračar, Stojana Protić Street. Extremely comfortable and registered two-and-a-half bedroom apartment, 72m², on the second floor. Central heating, air conditioning, terrace. Sunny and completely renovated, in a prestigious location in the immediate vicinity of the Temple of Saint Sava. The building has a yard for parking. Adjoining basement room of 13m2. Exchange exclusively for the premises in Belgrade.
The agency commission is 2% of the agreed purchase price.
Врачар, улица Стояна Протич. Чрезвычайно комфортабельная и зарегистрированная двухкомнатная квартира площадью 72 м² на втором этаже. Центральное отопление, кондиционер, терраса. Солнечная, полностью отремонтированная, в престижном районе в непосредственной близости от храма Святого Саввы. Здание имеет двор для парковки. Прилегающая цокольная комната площадью 13 м². Обмен осуществляется исключительно на помещение в Белграде.
Комиссия агентства составляет 2% от согласованной цены покупки. .