399,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd - image 12
399,000 € (5,182 €/m²)
77 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 77m², Skadarlija, Beograd

Skadarlija, Beograd Srbija

Property description

Luksuzan, temeljno i kompletno renoviran i namešten trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna (merena) 80 m2. Centralno grejanje. Kvalitetan nameštaj. Prostorije: dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava i pripadajući podrum. Odmah se uselite, bez briga i čekanja majstora. Vredi!

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.
Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova 23/III

Real estate details

Ad ID
543792
Published
09.04.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

77m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 5181.82 €

Down payment 79,800 €

Monthly installment
1,934 €

240 total installments

Loan amount
319,200 €
Down payment
79,800 €
Total interest
145,029 €
Total payment
464,229 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Beograd

Skadarlija
Beograd

This property's price is 5.45% higher than the average price of a three bedroom apartment in Skadarlija

Average price: 4913.79 €/m²

This property is 4.66% larger then the average size of a three bedroom apartment in Skadarlija

Average size: 74 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Beostil nekretnine

Registration number

497

Location

Beograd

Skadarlija

Area

77m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Beostil nekretnine

Similiar Properties

Stan in Skadarlija

Sale, one bedroom apartment, 30m², Skadarlija, Beograd

85,000 €

Skadarlija

1 room 1 bathroom 30
Sale, one bedroom apartment, 30m², Skadarlija, Beograd