265,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd - image 14
265,000 € (3,897 €/m²)
68 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd

Belvil, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan dvosoban stan površine 68 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina.
Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na 10/10 spratova. Zgrada poseduje centralno grejanje, dva lifta i interfon,
Po strukturi je dvosoban i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i velike terase koja predstavlja dodatni kvalitet ovog stana.
Stan je u odličnom stanju, kompletno sređen i opremljen kvalitetnim, modernim nameštajem, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.
Stan je uknjižen Postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta.

Agencijsla provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Real estate details

Ad ID
543779
Published
09.04.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

68m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

10. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3897.06 €

Down payment 53,000 €

Monthly installment
1,285 €

240 total installments

Loan amount
212,000 €
Down payment
53,000 €
Total interest
96,323 €
Total payment
308,323 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Beograd

Belvil
Beograd

This property's price is 15.49% higher than the average price of a two bedroom apartment in Beograd

Average price: 3374.44 €/m²

This property is 19.38% larger then the average size of a two bedroom apartment in Beograd

Average size: 57 m²

Area

68m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

MN

Marasovic Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Belvil

Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd

264,000 €

Belvil

2 rooms 1 bathroom 68
Sale, two bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd
Stan in Belvil

Sale, three bedroom apartment, 68m², Belvil, Beograd