308,750 €
  • Sale, three bedroom apartment, 85m², Banovo Brdo, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 85m², Banovo Brdo, Beograd - image 2
308,750 € (3,632 €/m²)
85 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 85m², Banovo Brdo, Beograd

Banovo Brdo, Beograd Srbija

Property description

U ponudi imamo izuzetan stan u okviru luksuzne novogradnje, smeštene na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Ada Mall-a. Ova pozicija pruža brz i jednostavan pristup Ada Ciganliji, kao i odlično povezivanje sa svim delovima grada.
Zgrada poseduje energetski pasoš, a grejanje je centralno sa individualnim merenjem potrošnje putem kalorimetara. Kvalitet gradnje ogleda se u aluminijumskoj stolariji, prvoklasnim materijalima u enterijeru, kao i parketu visokog kvaliteta.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom otvorenog koncepta, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase.
Postoji mogućnost kupovine dva parking mesta po ceni od 26.000 € po mestu.

Planirani rok završetka radova: jun 2026. godine.

Posrednička naknada koju plaća kupac iznosi 2% od iznosa kupoprodajne cene.

Real estate details

Ad ID
543755
Published
09.04.2026
Updated
17.05.2026
Property Type

Apartment

Area

85m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3632.35 €

Down payment 61,750 €

Monthly installment
1,497 €

240 total installments

Loan amount
247,000 €
Down payment
61,750 €
Total interest
112,225 €
Total payment
359,225 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Banovo Brdo

Banovo Brdo
Beograd

This property's price is 7.46% higher than the average price of a three bedroom apartment in Banovo Brdo

Average price: 3380.28 €/m²

This property is 2.41% larger then the average size of a three bedroom apartment in Banovo Brdo

Average size: 83 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

Legacy Nekretnine

Registration number

1492

Location

Beograd

Banovo Brdo

Area

85m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

LN

Legacy Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Banovo Brdo

Sale, two bedroom apartment, 72m², Banovo Brdo, Beograd

210,000 €

Banovo Brdo

2 rooms 1 bathroom 72
Sale, two bedroom apartment, 72m², Banovo Brdo, Beograd