418,655 €
  • Sale, four bedroom apartment, 113m², Bežanija, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 113m², Bežanija, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 113m², Bežanija, Beograd - image 3
418,655 € (3,705 €/m²)
113 m²
4 Room
3 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 113m², Bežanija, Beograd

Bežanija, Beograd Srbija

Property description

Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi – novogradnja

U ponudi je prostran četvorosoban stan u mirnom i lepom delu Bežanijske kose.

Stan se sastoji od:
*tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom,
*prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom
*još dva kupatila
*dve terase – jedna sa izlazom iz dnevne sobe, dok se na drugu izlazi iz dve spavaće sobe.

Dodatne karakteristike:
*Ventilisana fasada
*ALU stolarija
*Podno grejanje-toplotne pumpe
*Spušteni plafoni u svakom stanu
*Klima i u hodnicima
*

parking mesto na betonu: 25.000 € + PDV
Rok završetka radova: septembar 2026. godine.
Na cenu stana se dodaje PDV od 10%, uz mogućnost povrata PDV-a za kupce prvog stana.
Za više informacija: Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
543730
Published
09.04.2026
Updated
13.05.2026
Property Type

Apartment

Area

113m²

Rooms

4

Bathrooms

3

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3704.91 €

Down payment 83,731 €

Monthly installment
2,030 €

240 total installments

Loan amount
334,924 €
Down payment
83,731 €
Total interest
152,174 €
Total payment
487,098 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Beograd

Bežanija
Beograd

This property's price is 1.69% higher than the average price of a four bedroom apartment in Beograd

Average price: 3643.23 €/m²

This property is 0.92% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Beograd

Average size: 114 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

HOME2HOME NEKRETNINE

Registration number

2123

Location

Beograd

Bežanija

Area

113m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

HN

HOME2HOME NEKRETNINE

Similiar Properties

Poslovni prostor in Bežanija

Sale, office space, 328m², Bežanija, Beograd

1,312.560 €

Bežanija

1 bathroom 328
Sale, office space, 328m², Bežanija, Beograd