227,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 20
227,000 € (3,197 €/m²)
71 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 71m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

-Uknjižen.
-Vlasništvo 1/1.
-Dugogodišnji vlasnici.

-Zgrada je uredna i čista.
-Stan ima pripadajući podrum.
-Zajednička ostava za sve stanare u zgradi.

-Merena kvadratura stana je 71m2.
-Uknjižena gradjevinska površina je 67m2.
-Dvostrano orijentisan (istok-zapad).
-Infostan - 13 200din.
-Struja po potrošnji - izmedju 5000-7000din.
-Kompletno renoviran 2015god.

- PVC stolarija.
- Klima.
-CG.

-Slobodan parking ispred zgrade.
- Lokacija je dobro povezana - u blizini su linije gradskog prevoza (45,72,82,601).
- U neposrednoj blizini se nalaze: vrtić, škola, restorani, apoteka, banke, prodavnice.

PROSTORIJE:
Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,dve spavaće sobe, dve lodje i kupatilo.

-Topla preporuka!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Real estate details

Ad ID
543668
Published
09.04.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

71m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3197.18 €

Down payment 45,400 €

Monthly installment
1,100 €

240 total installments

Loan amount
181,600 €
Down payment
45,400 €
Total interest
82,510 €
Total payment
264,110 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 37
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 14.21% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average price: 3726.79 €/m²

This property is 20.26% larger then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average size: 59 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

ARTOPOLIS 369

Registration number

2104

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 37

Area

71m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

AN

ARTOPOLIS 369

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 37

Sale, four bedroom apartment, 95m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije

319,000 €

Novi Beograd Blok 37

4 rooms 0 95
Stan in Novi Beograd Blok 37

Sale, two bedroom apartment, 67m², Novi Beograd Blok 37, Novi Beograd Sve Podlokacije

233,000 €

Novi Beograd Blok 37

2 rooms 2 bathrooms 67
Stan in Novi Beograd Blok 37

319,000 €

Novi Beograd Blok 37

4 rooms 1 bathroom 95
Stan in Novi Beograd Blok 37

325,000 €