56,000 €
  • Sale, studio apartment, 30m², Altina, Beograd - image 1
  • Sale, studio apartment, 30m², Altina, Beograd - image 2
  • Sale, studio apartment, 30m², Altina, Beograd - image 3
  • Sale, studio apartment, 30m², Altina, Beograd - image 4
56,000 € (1,867 €/m²)
30 m²

Sale, studio apartment, 30m², Altina, Beograd

Altina, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu.

Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za izdavanje.
U stanu je ugrađen kvalitetan tarket parket, kao i inverter klima koja omogućava efikasno grejanje i hlađenje tokom cele godine.
Zgrada je u završnoj fazi izgradnje, a useljenje je planirano za jul 2026. godine. Moderan koncept gradnje, savremeni materijali i prijatno okruženje čine ovu nekretninu odličnom investicijom za budućnost.
Lokacija nudi dobru povezanost sa ostatkom grada, kao i sve neophodne sadržaje za svakodnevni život u neposrednoj blizini.
Kupovina je moguća isključivo za keš kupce.
Ukoliko tražite manji stan sa velikim potencijalom u novogradnji – ovo je prilika koju ne treba propustiti.
Agent Nikola Grubić, telefon br.uverenja 2971
Agencijska provizija za kupca 2%. 5/6 Ugrinovački put

Real estate details

Ad ID
541304
Published
04.04.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

30m²

Rooms

0

Bathrooms

0

Floor

5. fl.

Agency

Lex

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1866.67 €

Down payment 11,200 €

Monthly installment
271 €

240 total installments

Loan amount
44,800 €
Down payment
11,200 €
Total interest
20,355 €
Total payment
65,155 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of apartments - Beograd

Altina
Beograd

This property's price is 58.44% lower than the average price of a studio apartment in Beograd

Average price: 4491.13 €/m²

This property is 9.53% larger then the average size of a studio apartment in Beograd

Average size: 27 m²

Area

30m²

Stan in Altina

Sale, two bedroom apartment, 59m², Altina, Beograd

150,000 €

Altina

2 rooms 1 bathroom 59
Sale, two bedroom apartment, 59m², Altina, Beograd
Stan in Altina

Sale, two bedroom apartment, 50m², Altina, Beograd

135,000 €

Altina

2 rooms 1 bathroom 50