328,500 €
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
328,500 € (4,439 €/m²)
74 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 74m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Beograd, Vračar

Prodajemo odličan salonski stan na Vračaru, uknjižen na 72m2, realna kvadratura 86m2.

Stan se nalazi na prvom spratu u održavanoj zgradi sa urednim ulazom, u jednoj od najlepših ulica Vračara, u blizini Kalenić pijace i svih sadržaja koji čine život u centru grada udobnim i praktičnim.

Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, jedne spavaće sobe i kupatila.

Stan je u fazi finalnog renoviranja, što pruža više mogućnosti kupcu za konačan izgled stana, kao i mogućnost adaptacije u 3-soban stan, a visina plafona od 3.0m do 3.5m daje dodatni osećaj prostranosti.

Kompletno su zamenjene vodovodne i elektro instalacije, postavljeni novi podovi, ugrađena PVC stolarija, urađena termoizolacija na podovima, zidovima i plafonu.

Razvučene su i instalacije namenjene za postavljanje etažnog grejanja ili toplotne pumpe, kao i za podno grejanje u kuhinjskom delu i u kupatilu.

Stan ima pripadajući podrum, potpuno sređen.

Agencijska provizija 2%

VAŠ EVEREST

Reg.br. 1934

Real estate details

Ad ID
539906
Published
31.03.2026
Property Type

Apartment

Area

74m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Condition

For renovation

Furnished

Unfurnished

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4439.19 €

Down payment 65,700 €

Monthly installment
1,593 €

240 total installments

Loan amount
262,800 €
Down payment
65,700 €
Total interest
119,404 €
Total payment
382,204 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 2.23% higher than the average price of a two bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average price: 4342.26 €/m²

This property is 26.71% larger then the average size of a two bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average size: 58 m²

4,342 €
Average annual price
+6%
Price trend (annually)
52
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

VAŠ EVEREST

Registration number

1934

Location

Beograd

Vračar Sve Podlokacije

Area

74m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

GZ

VAŠ EVEREST

Similiar Properties

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije