332,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd - image 20
332,000 € (5,355 €/m²)
62 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 62m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Odličan i kompletno renoviran stan, izvorno 2.5, adaptiran u 3.5.

Iz predsoblja stana se ulazi u sve prostorije.
U stanu je sve promenjeno od unutrašnje stolarije i spoljašnje (sva vrata su BOSAL), parketa prve klase, U stanu je kompletno promenjena elektro i vodovodna instalacija. Stan poseduje 4 klime. U celom stanu je urađena zvučna i termo izolacija.
Prozori su PVC sa roletnama i komarnicima.
Dvostrano orijentisan, svetao, istok-zapad. Sa bakona se vidi dvorište puno zelenila, a iza same zgrade je osnovna škola.
Dve sobe imaju ugrađene plakare. U predsoblju se nalazi i garderober.
Postoji balkon u jednoj od soba, dok je lođa u dnevnom boravku ubačena u grejnu površinu.
U stanu ostaje kompletna kuhinja sa tehnikom koja je u sklopu dnevnog boravka.
Stan može biti brzo useljiv.
Nalazi se na 4. spratu u zgradi od 6 spratova i liftom.
Grejanje je centralno sa novim radijatorima.
Uknjižen je na 62m2 (grejne porvšine sada 70m2)

Cena nije fiksna, moguć dogovor.

Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
536246
Published
21.03.2026
Updated
24.03.2026
Property Type

Apartment

Area

62m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 5354.84 €

Down payment 66,400 €

Monthly installment
1,609 €

240 total installments

Loan amount
265,600 €
Down payment
66,400 €
Total interest
120,676 €
Total payment
386,276 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 7.45% higher than the average price of a two bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4983.37 €/m²

This property is 9.16% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 68 m²

4,983 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
63

Area

62m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

NP

Prudens Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd