265,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd - image 9
265,000 € (6,023 €/m²)
44 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 44m², Obilićev Venac, Beograd

Obilićev Venac, Beograd Srbija

Property description

Prodajemo jednoiposoban stan u centru Beograda, u ulici Maršala Birjuzova, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini pešačke zone i glavnih gradskih sadržaja.

Stan se nalazi na petom spratu uredne zgrade sa liftom. Izuzetno je svetao i ima otvoren pogled, što ga čini veoma prijatnim za svakodnevni život. Pre samo godinu dana stan je kompletno renoviran i kvalitetno opremljen, tako da ne zahteva nikakva dodatna ulaganja i prodaje se potpuno namešten.

Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, tehničke prostorije, dnevnog boravka sa izlazom na terasu i spavaće sobe. Grejanje je na norveške radijatore.

Stan je uknjižen na 44 m², dok ukupna merena površina sa terasom iznosi 50 m². Uz stan ide i podrumska prostorija.

Zahvaljujući atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, stan je idealan kako za život, tako i kao odlična investicija za dugoročno izdavanje ili izdavanje na dan putem platformi kao što je Airbnb.

U neposrednoj blizini nalaze se brojni restorani, kafići, prodavnice i kulturne institucije.

Retko u ponudi.

Jednoiposoban stan u centru Beograda, u ulici Maršala Birjuzova, sa terasom, liftom i kompletnom opremljenošću predstavlja odličan izbor za život ili sigurnu investiciju.

Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "DIVIS NEKRETNINE" d.o.o.

Real estate details

Ad ID
535217
Published