318,200 €
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd - image 7
318,200 € (4,300 €/m²)
74 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 74m², Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd

Zvezdara Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Ekskluzivan stan 74m2-vrhunska novogradnja-premium oprema
U ponudi je elegantan stan površine 74m2 na prvom spratu,u objektu koji se gradi po visokim standardima moderne stanogradnje na Crvenom krstu.
Stan se izdvaja vrhunskim materijalima i pažljivo biranom opremom.
-sigurnosna vrata sa višetačkastim zaključavanjem
-drvo-ALU stolarija sa trostrukim niskoemisionim staklom
-višeslojni hrastov parket velikih dimenzija
-granitna keramika prve klase italijanske i španske proizvodnje
-električne roletne sa termo ispunom
Terase su sa elegantnim ogradama od kaljenog lameliranog stakla,koje objektu daju savremen i luksuzan izgled.
Komfor tokom cele godine obezbeđuju:
-centralno grejanje sa kalolimetrima
-split/multisplit klima sistemi
Kombinacija savremene arhitekture,kvalitetne opreme i funkcionalnog rasporeda čini ovu nekretninu odličnim izborom za život ili investiciju na prestižnoj lokaciji.
Prikazana cena je bez uračunatog PDV-a,koji se vraća kupcu prvog stana.
Posebne pogodnosti za rane uplate.
Rok završetka maj 2027.godine
Za više informacija i zakazivanje razgledanja stojimo vam na raspolaganju.

Agencijska provizija 2% reg.br. 070 uknjizen 1/0 DRAVSKA

Real estate details

Ad ID
534456
Published
17.03.2026
Updated
17.03.2026
Property Type

Apartment

Area

74m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Year Built

2026

Agency