255,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 15
255,000 € (3,696 €/m²)
69 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 69m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka

3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking

U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru - Šumatovačka ulica.

Kompletno su renovirane vodovodne i elektro instalacije, a stan ima i PVC stolariju i Bosal sigurnosna vrata.

Poseduje ostavu i podrum.

Uknjižen na 64m2 korisne površine, stvarna merena kvadratura iznosi 69m2.

Agencijska provizija 2%

Agent: Verica Simović 06*/****-*** (licenca br. 2280)

Real estate details

Ad ID
533723
Published
14.03.2026
Updated
30.04.2026
Property Type

Apartment

Area

69m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Year Built

1961

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3695.65 €

Down payment 51,000 €

Monthly installment
1,236 €

240 total installments

Loan amount
204,000 €
Down payment
51,000 €
Total interest
92,688 €
Total payment
296,688 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Vračar Hram

Vračar Hram
Vračar Sve Podlokacije

This property's price is 24.22% lower than the average price of a three bedroom apartment in Vračar Hram

Average price: 4876.54 €/m²

This property is 30.7% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Vračar Hram

Average size: 100 m²

Area

69m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

MOJ KVADRAT DOO

Similiar Properties

Stan in Vračar Hram

Sale, one bedroom apartment, 29m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

149,000 €

Vračar Hram

1 room 1 bathroom 29