349,500 €
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd - image 20
349,500 € (3,329 €/m²)
105 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 105m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum

Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na padini ka Savskom amfiteatru. Spaja Savsku sa ulicom Kneza Miloša. Lokacija nepokretnosti, na par minuta hoda do Savske promenade, daje sigurnost u investiciju onome ko kupuje stan u ovom delu Beograda. Zbog svog položaja, ubrzanog razvoja Savamale izgradnjom Beograda na vodi i kompletno razvijene infrastrukture, ovo je sve traženija lokacija za kupovinu nepokretnosti na Savskom Vencu.

U prilici smo da Vam ponudimo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu kvalitetne i dobro održavane šestospratne zgrade iz 1995. godine, sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je funkcionalnog rasporeda, sve prostorije su komotne i dobrih veličina. Dvostrano orijentisan, veoma svetao i bez buke, pravi je primer dobro osmišljenog prostora tipičnog za gradnju tog vremena. Dodatnom komforu doprinose dva mokra čvora (kupatilo plus toalet) kao i ostava koja je idealna za odlaganje viška stvari. Odlično održavano stanje stana budućem vlasniku pruža mogućnost da bez mnogo ulaganja postojeći prostor prilagodi sopstvenim potrebama. Jedna od lođa je zastakljena i pripojena grejnoj površini stana. Prodaje se sa ugradnim plakarima i ugradnom kuhinjom. Stanu pripada podrum.

Ova nepokretnost je prava prilika za višečlanu porodicu koja traži dobar stan u centru grada.

Od prostorija: ulazno predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava, lođa.

Uknjižen na 101m2, po rečima vlasnika stana merena površina zajedno sa lođama iznosi 105m2. Odmah useljiv.

Agent prodaje: Jelica Ilić 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
532764
Published
12.03.2026
Updated
15.03.2026
Property Type

Apartment

Area

105m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

4. fl.

Year Built

1995

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3328.57 €

Down payment 69,900 €

Monthly installment
1,694 €

240 total installments

Loan amount
279,600 €
Down payment
69,900 €
Total interest
127,037 €
Total payment
406,637 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 28.18% lower than the average price of a four bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4634.81 €/m²

This property is 18.05% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 128 m²

4,635 €
Average annual price
+2%
Price trend (annually)
68

Area

105m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

GN

Galerija Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 117m², Savski Venac, Beograd

468,000 €

Savski Venac

4 rooms 0 117
Sale, four bedroom apartment, 117m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, two bedroom apartment, 67m², Savski Venac, Beograd

260,000 €

Savski Venac

2 rooms 0 67
Sale, two bedroom apartment, 67m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €

Savski Venac

4 rooms 1 bathroom 146
Sale, four bedroom apartment, 146m², Savski Venac, Beograd
Kuća in Savski Venac

Sale, house, 300m², Savski Venac, Beograd

2,200.000 €

Savski Venac

1 room 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, one bedroom apartment, 32m², Savski Venac, Beograd

195,000 €

Savski Venac

1 room 1 bathroom 32
Sale, one bedroom apartment, 32m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, three bedroom apartment, 71m², Savski Venac, Beograd

265,000 €

Savski Venac

3 rooms 0 71
Sale, three bedroom apartment, 71m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd

399,000 €

Savski Venac

4 rooms 1 bathroom 93
Sale, four bedroom apartment, 93m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 144m², Savski Venac, Beograd

655,000 €

Savski Venac

4 rooms 0 144
Sale, four bedroom apartment, 144m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 117m², Savski Venac, Beograd

858,000 €

Savski Venac

4 rooms 1 bathroom 117
Sale, four bedroom apartment, 117m², Savski Venac, Beograd