195,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 12
195,000 € (3,000 €/m²)
65 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 65m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

U ponudi imamo dvosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji u ulici Ljuba Vučkovića, nadomak Vojvode Stepe.
Odlično je povezan sa svim delovima grada, parking je slobodan u okolini zgrade.
Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, ulaznog hodnika i 2 terase.
Pre 9 godina urađen je novi parket, kupatilo i kuhinja.
Uknjižen je 1/1 na vlasnika bez tereta i zabeležbi i upisane su i građevinska (65m?) i korisna (60m?) površina.
Nameštaj može ostati po dogovoru.
Agencijska provizija je 2% od dogovorene kupoprodajne cene stana
uknjizen Marija 3/8 Ljuba Vučkovića -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
532138
Published
11.03.2026
Updated
11.03.2026
Property Type

Apartment

Area

65m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3000.00 €

Down payment 39,000 €

Monthly installment
945 €

240 total installments

Loan amount
156,000 €
Down payment
39,000 €
Total interest
70,879 €
Total payment
226,879 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 9.19% lower than the average price of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3303.76 €/m²

This property is 13.24% larger then the average size of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 57 m²

3,304 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
69

Area

65m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Teofil Nekretnine

Similiar Properties

Poslovni prostor in Autokomanda

Sale, office space, 60m², Autokomanda, Voždovac Sve Podlokacije