155,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
155,000 € (3,229 €/m²)
48 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 48m², Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 61, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Odličan, dvostran, 2.5 u 61 bloku na 11/11 sa tek urađenom pločom iznad stana.
Vojni otkup.
Uknjižen.
Kontakt telefon . Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
529242
Published
04.03.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Floor

11. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3229.17 €

Down payment 31,000 €

Monthly installment
751 €

240 total installments

Loan amount
124,000 €
Down payment
31,000 €
Total interest
56,340 €
Total payment
180,340 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Novi Beograd Blok 61

Novi Beograd Blok 61
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 4.22% lower than the average price of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 61

Average price: 3371.54 €/m²

This property is 15.88% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Novi Beograd Blok 61

Average size: 57 m²

3,372 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
77

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 61

Area

48m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Apartman

Similiar Properties