258,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 9
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 10
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 11
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 12
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 13
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 14
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 15
  • Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd - image 16
258,000 € (4,526 €/m²)
57 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 57m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac

Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga Republike, odlika je samog početka ulice Bulevar despota Stefana. Centralna pozicija pruža sve prednosti koje uz to idu, a najpre razvijenu kompletnu infrastrukturu.

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban salonski stan na visokom prizemlju dvospratne zgrade sa malo stanova, zidane 1927. godine, u neposrednoj blizini Skadarlije, Bajlonijeve pijace i Trga Republike. Izvorno dvosoban, uspešno adaptiran u dvoiposoban pregrađivanjem jedne velike sobe. Pregrada se lako može ukloniti i stanje vratiti u izvorno. Dvostrano je orijentisan i svetao tokom celog dana, fukcionalnog rasporeda (iz centralno pozicioniranog predsoblje se ulazi u sve prostorije). Svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju. Visina plafona je 3,0m. Stan je delimično renoviran, pri čemu su grubi radovi urađeni, poput vodovodnih i električnih instalacija. Parketi su hoblovani, drvenarija osvežena, pa ne zahteva veća ulaganja. Grejanje na struju omogućava racionalizaciju troškova. Stan ima i pripadajući podrum.

U samom dvorištu iz koga se ulazi u zgradu, nalazi se parking prostor gde je moguće parkiranje.

Zbog lokacije same zgrade, pogodan je za život, rentiranje, kao i za poslovni prostor.

Od prostorija: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve spavaće sobe, ostava, kupatilo.

Uknjižen na 57m2, odmah useljiv.
Agent prodaje: Zorana Novičić 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
528533
Published
02.03.2026
Updated
02.03.2026
Property Type

Apartment

Area

57m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Vp

Year Built

1927

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4526.32 €

Down payment 51,600 €

Monthly installment
1,251 €

240 total installments

Loan amount
206,400 €
Down payment
51,600 €
Total interest
93,778 €
Total payment
300,178 €

Location

Map preview

Average prices of two-bedroom apartments - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

This property's price is 13.91% lower than the average price of a two bedroom apartment in Stari Grad

Average price: 5257.72 €/m²

This property is 2.35% larger then the average size of a two bedroom apartment in Stari Grad

Average size: 56 m²

5,258 €
Average annual price
+14%
Price trend (annually)
75

Area

57m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

GN

Galerija Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Stari Grad

Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd

289,000 €

Stari Grad

2 rooms 1 bathroom 61
Sale, two bedroom apartment, 61m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 rooms 1 bathroom 95
Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

1 room 0 24
Sale, one bedroom apartment, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd

417,000 €

Stari Grad

3 rooms 0 95
Sale, three bedroom apartment, 95m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad

Sale, studio apartment, 24m², Stari Grad, Beograd

169,900 €

Stari Grad

0 rooms 0 24
Sale, studio apartment, 24m², Stari Grad, Beograd
Stan in Stari Grad