214,900 €
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije - image 16
214,900 € (2,865 €/m²)
75 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 75m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije

Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

-Uknjižen.
-Vlasništvo 1/1.
-Moguća kupovina putem kredita.

-Zgrada je uredna i čista.
-Lift(zamenjen 2025.god).

- Kvadratura stana je 75m2.

- CG.

- Lokacija je izuzetno povezana-u blizini su linije gradskog prevoza (17,19,31,50,308,310)
- U neposrednoj blizini nalaze se brojne prodavnice, restorani, vrtić, škola, pijaca, Beo shopping centar i Aviv park.
-Ispred zgrade je dostupan javni parking.

PROSTORIJE: predsoblje, ostava,dve spavaće sobe,dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik, kupatilo i lodja.

-Topla preporuka!

Agencijska nadoknada iznosi 2%.

Real estate details

Ad ID
528504
Published
02.03.2026
Updated
28.04.2026
Property Type

Apartment

Area

75m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

7. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2865.33 €

Down payment 42,980 €

Monthly installment
1,042 €

240 total installments

Loan amount
171,920 €
Down payment
42,980 €
Total interest
78,112 €
Total payment
250,032 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Konjarnik
Voždovac Sve Podlokacije

This property's price is 11.77% lower than the average price of a three bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3247.51 €/m²

This property is 5.78% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 80 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

ARTOPOLIS 369

Registration number

2104

Location

Voždovac Sve Podlokacije

Konjarnik

Area

75m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

AN

ARTOPOLIS 369

Similiar Properties

Stan in Konjarnik

Sale, three bedroom apartment, 84m², Konjarnik, Voždovac Sve Podlokacije