998,000 €
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd - image 7
998,000 € (4,892 €/m²)
204 m²
7 Room
4 Bathroom

Sale, apartment, 204m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti.
Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora a ovaj se dobija spajanjem dva stana od 124m2 i 80m2. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale koji kombinuju luksuz, funkcionalnost i estetski dizajn.
Stolarija je aluminijumska sa troslojnim niskoemisionim staklom, a podovi su prekriveni hrastovim parketom prve klase brenda „Boen". Sigurnosna vrata brenda „Renie", unutrašnja vrata brenda „Bosal".
Keramika u kupatilima dolazi od renomiranih italijanskih proizvođača poput Porcelanose. Sanitarije su „Laufen”, a baterije „Hansgrohe”. Tuš kabine sa linijskim slivnicima, tehnička i dekorativna rasveta „Nowodvorski" i „Novolux" doprinose funkcionalnosti i luksuzu. Stanovi će biti opremljeni svim potrebnim priključcima za internet, kablovsku, telefon, interfon i video nadzor.
Podno grejanje je primarno, preko gradske toplane. Parking mesta i ostave se kupuju zasebno. Cena parking mesta se kreće od 30.000e do 45.000e sa PDV-om dok su ostave svaka po 3.300e sa PDV-om.
Autokomanda je na 5 minuta vožnje, Banjica sportski i rekreativni centar 4, Hajd park na 7 minuta, zona internacionalnih škola, 5-10 minuta vožnje.
Rok završetka-kraj 2026.godine
Kupci ne plaćaju proviziju