307,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd - image 19
307,000 € (3,133 €/m²)
98 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 98m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtrazenijih lokacija na B.Brdu.
Stan je izvorno trosoban,ali je adaptiran u troiposoban,cime je maksimalno iskoriscen prostor.Ima odvojenu kuhinju,sa velikom ostavom i 2 mokra cvora.
Nalazi se na 5/6 spratova sa tri terase i deljiv je na 2 stambene jedinice.
Posebna pogodnost je ulaz iz Nodilove ulice ,iako ima ulaz i iz Pozeske,gde je i veliki parking.
Povucena od Pozeske ulice lokacija pruza privatnost od gradske buke ,dok su svi sadrzaji Pozeske ulice u blizini,ukljucujuci skolu,fakultete ,zelenu pijacu.
Zgrada je sa centralnim grejanjem ,uredna i odrzavana.
Moguća korekcija cene. Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
528299
Published
01.03.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Apartment

Area

98m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3132.65 €

Down payment 61,400 €

Monthly installment
1,488 €

240 total installments

Loan amount
245,600 €
Down payment
61,400 €
Total interest
111,589 €
Total payment
357,189 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Čukarica

Čukarica
Beograd

This property's price is 10.69% higher than the average price of a three bedroom apartment in Čukarica

Average price: 2830.14 €/m²

This property is 28.56% larger then the average size of a three bedroom apartment in Čukarica

Average size: 76 m²

2,830 €
Average annual price
+10%
Price trend (annually)
80

Area

98m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Apartman

Similiar Properties

Stan in Čukarica

Sale, three bedroom apartment, 69m², Čukarica, Beograd

243,000 €