259,990 €
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd - image 12
259,990 € (3,562 €/m²)
73 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 73m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Izuzetno komforan i dobro organizovan troiposoban stan na sjajnoj novobeogradskoj lokaciji kod Carine, ušuškan u parkovsko zelenilo i tišinu porodičnog okruženja urednog i prestižnog bloka 34.
Dvostrano orijentisan i pun svetla.
Vrlo adaptibilan za različite porodične potrebe.

Prostorije:
ulazni hodnik, dnevno- trpezarijski prostor, kuhunja, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa.

U stanu je zamenjena kompletna stolarija sa komarnicima i renovirana je kuhinja.

Stan poseduje pripadajuću ostavu, koja se nalazi na poslednjem spratu.

Zgrada je dobro održavana i uredna, kao i ceo blok.

Postoji prostor za pregovore.

Kontakt telefon . Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
528030
Published
28.02.2026
Updated
19.05.2026
Property Type

Apartment

Area

73m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

Prizemlje

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3561.51 €

Down payment 51,998 €

Monthly installment
1,260 €

240 total installments

Loan amount
207,992 €
Down payment
51,998 €
Total interest
94,502 €
Total payment
302,494 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 9.26% lower than the average price of a three bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average price: 3924.78 €/m²

This property is 12.19% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Novi Beograd Sve Podlokacije

Average size: 83 m²

3,925 €
Average annual price
+17%
Price trend (annually)
81

Area

73m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Apartman