169,925 €
  • Sale, three bedroom apartment, 86m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 86m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 86m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 86m², Obrenovac, Beograd - image 4
169,925 € (1,976 €/m²)
86 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 86m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Property description

Prodaje se prostran i funkcionalan troiposoban stan 85,82m2 koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca.
Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice sa decom, ali i parove.
Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, pomoćne prostorije I WC-a, ostave, francuskog balkona I lodje.

Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škole, vrtića, mini marketa, robne pijace, autobuske stanice, doma zdravlja.

U ponudi su sledece kvadrature stanova:
- 62,06m2
- 61,92m2
- 85,82m2
- 60,61m2
- 59,81m2
- 84,86m2
Dodatne informacije:
- Kompletna dokumentacija
- Mogućnost overe predugovora i kupoprodajnog ugovora kod notara
- Kupovina putem stambenog kredita
- Mogućnost kupovine parking mesta ili garaže
- Cena sa uračunatim PDV-om
- Povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine
Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kvalitetan porodični život u mirnom okruženju sa svim sadržajima na dohvat ruke.

Pozovite za više informacija i dogovor oko razgledanja na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu