360,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd - image 13
360,000 € (4,138 €/m²)
87 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 87m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata (iznad stana je tavanski prostor od oko 80 m2, polovina pripada ovom stanu), eg (mogucnost prikljucenja na gas), telefon, ktv, internet, klima, uknjizen kao deo kuce od 124 m2 (po elaboratu ima 87 m2), suterenska ostava (14 m2), garaza, objekat je iz 1957. godine.

Ovaj stan zapravo predstavlja horizontalu kuce. U izvornom je stanju, sa promenjenom spoljnom PVC stolarijom. Izvedeni su radovi zamene elektro instalacija.

Stan ima pravo koriscenja polovine dvorista od 5.5 ari, a poseduje i polovinu tavana i garazu i ostavu u suterenu kuce.

Prostorije: predsoblje, 3 sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo i terasa.

U cenu je uracunata i garaza.

Cena 360 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine 1/1 Suvoborska

Real estate details

Ad ID
525044
Published
20.02.2026
Updated
20.02.2026
Property Type

Apartment

Area

87m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

1. fl.

Year Built

1957

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4137.93 €

Down payment 72,000 €

Monthly installment
1,745 €

240 total installments

Loan amount
288,000 €
Down payment
72,000 €
Total interest
130,854 €
Total payment
418,854 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 6.82% lower than the average price of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4440.68 €/m²

This property is 0.4% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 87 m²

4,441 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
87

Area

87m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Raicevic

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €