150,800 €
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd - image 20
150,800 € (1,862 €/m²)
81 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 81m², Grocka, Beograd

Grocka, Beograd Srbija

Property description

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.12 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine.

Trosoban stan u novogradnji, sa parking mestom koje je uracunato u cenu stana.

Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve spavace sobe, hodnik, kupatilo i 2 terase.

Cena 150 800 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene.

uknjizen Raicevic nekretnine 2/4 Kaludjerica

Real estate details

Ad ID
523076
Published
14.02.2026
Updated
14.02.2026
Property Type

Apartment

Area

81m²

Rooms

3

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Year Built

2025

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1861.73 €

Down payment 30,160 €

Monthly installment
731 €

240 total installments

Loan amount
120,640 €
Down payment
30,160 €
Total interest
54,813 €
Total payment
175,453 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Grocka

Grocka
Beograd

This property's price is 1.24% higher than the average price of a three bedroom apartment in Grocka

Average price: 1838.89 €/m²

This property is 3.9% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Grocka

Average size: 84 m²

1,839 €
Average annual price
+4%
Price trend (annually)
91

Area

81m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Raicevic

Similiar Properties

Kuća in Vrčin

Sale, house, 105m², Vrčin, Grocka

65,000 €

Vrčin

7 rooms 3 bathrooms 105
Sale, house, 105m², Vrčin, Grocka