125,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 10
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 11
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 12
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 13
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 14
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 15
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 16
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 17
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 18
  • Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd - image 19
125,000 € (2,358 €/m²)
53 m²
1 Room

Sale, one bedroom apartment, 53m², Rakovica, Beograd

Rakovica, Beograd Srbija

Property description

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen na 53 m2, novija zgrada iz 2007. godine.

Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba i kupatilo.

Preko puta zgrade prolazi autobuska linija broj 3.

Mogucnost kupovine i na kredit.

Cena 125 000 evra.

Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija.

Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. uknjizen Raicevic nekretnine PR/2 Milana Vujovica

Real estate details

Ad ID
523029
Published
14.02.2026
Updated
14.02.2026
Property Type

Apartment

Area

53m²

Rooms

1

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Year Built

2007

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2358.49 €

Down payment 25,000 €

Monthly installment
606 €

240 total installments

Loan amount
100,000 €
Down payment
25,000 €
Total interest
45,435 €
Total payment
145,435 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of one-bedroom apartments - Rakovica

Rakovica
Beograd

This property's price is 12.49% lower than the average price of a single bedroom apartment in Rakovica

Average price: 2695.13 €/m²

This property is 30.7% larger then the average size of a single bedroom apartment in Rakovica

Average size: 41 m²

2,695 €
Average annual price
+4%
Price trend (annually)
93

Area

53m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Nekretnine Raicevic

Similiar Properties

Stan in Miljakovac

Sale, two bedroom apartment, 49m², Miljakovac, Rakovica

118,000 €

Miljakovac

2 rooms 0 49