146,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd - image 14
146,000 € (2,655 €/m²)
55 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 55m², Ledine, Beograd

Ledine, Beograd Srbija

Property description

Predstavljamo ekskluzivan trosoban stan za prodaju u srcu Ledina, Beograd. Ova novogradnja, kategorisana kao Lux, prostire se na komfornih 55.0 m² i idealna je za savremen porodični život ili kao pametna investicija.

Stan se sastoji od elegantnog predsoblja, prostranog hodnika, dnevnog boravka, dve funkcionalne spavaće sobe, moderne kuhinje, kupatila i balkona, pružajući optimalnu raspodjelu prostora. Posebno se izdvaja kao osunčan, obezbjeđujući obilje prirodne svjetlosti tokom cijelog dana.

Ovaj luksuzni dom opremljen je vrhunskim sistemima za udobnost: podno grijanje za prijatnu atmosferu, klimatizacija, lift za lak pristup, kao i moderna infrastrukturna rješenja poput interneta, telefona, kablovske televizije i interfona. Velika pogodnost je i privatna garaža, koja rješava pitanje parkinga.

Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, blizu škole, što je idealno za porodice. Stan je neopremljen, što novim vlasnicima pruža jedinstvenu priliku da ga urede po sopstvenom ukusu i stilu. Kao uknjižena nekretnina, garantuje sigurnost kupovine i predstavlja odličnu investiciju.

Cijena: 146.000,00 EUR. Moguća je kupovina putem kredita banke. Ne propustite ovu izvanrednu priliku za život ili investiranje u Beogradu!

Real estate details

Ad ID
520640
Published
09.02.2026
Updated
08.04.2026
Property Type

Apartment

Area

55m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Balconies

1

Year Built

2026

Property parameters

Price per m²: 2654.55 €

Down payment 29,200 €

Monthly installment
708 €

240 total installments

Loan amount
116,800 €
Down payment
29,200 €
Total interest
53,068 €
Total payment
169,868 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Ledine

Ledine
Beograd

This property's price is 0% lower than the average price of a three bedroom apartment in Ledine

Average price: 2654.55 €/m²

This property is 11.86% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Ledine

Average size: 62 m²

VS

Vladimir Stanišić

Vladimir

Similiar Properties

Stan in Ledine

Sale, two bedroom apartment, 60m², Ledine, Beograd

108,000 €

Ledine

2 rooms 1 bathroom 60
Sale, two bedroom apartment, 60m², Ledine, Beograd
Stan in Ledine

Sale, two bedroom apartment, 62m², Ledine, Beograd

149,160 €

Ledine

2 rooms 1 bathroom 62
Sale, two bedroom apartment, 62m², Ledine, Beograd
Stan in Ledine

Sale, two bedroom apartment, 46m², Ledine, Beograd

115,450 €

Ledine

2 rooms 0 46
Sale, two bedroom apartment, 46m², Ledine, Beograd
Stan in Ledine

Sale, three bedroom apartment, 74m², Ledine, Beograd

173,877 €

Ledine

3 rooms 0 74
Sale, three bedroom apartment, 74m², Ledine, Beograd