370,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd - image 15
370,000 € (3,083 €/m²)
120 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 120m², Čukarica, Beograd

Čukarica, Beograd Srbija

Property description

Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada

4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga

Na prodaju izuzetno komforan i moderan, četvorosoban stan u luksuznoj novogradnji, u mirnoj, zelenilom okruženoj ulici, među porodičnim kućama. Trostrana orijentacija – stan preplavljen prirodnim svetlom

Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, moderno opremljenu kuhinju, trpezariju, tri komforne spavaće sobe (svaka sa izlaskom na terasu, pri čemu glavna soba ima privatno kupatilo i terasu), još jedno kupatilo, dodatni toilet i hodnik. Stan je sam na spatu.

Kvalitet materijala: parket, rasveta, sanitarije, PVC stolarija.

Postoji mogućnost kupovine dva parking mesta. Cena jednog parking mesta iznosi 17.500 evra.

Nalazi se blizu Košutnjaka, Ade Ciganlije, škola, prodavnica i svih ostalih potrebnih sadržaja.

Uknjižen i odmah useljiv – idealan za porodice koje traže kvalitetan životni prostor!

Uknjižen na 119m2, stvarna merena kvadratura iznosi 120m2.

Agencijska provizija 2%.

Agent Sava Vuletić: 06*/****-*** (licenca br. 3573)

Real estate details

Ad ID
512602
Published
17.01.2026
Updated
17.01.2026
Property Type

Apartment

Area

120m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

2. fl.

Balconies

1

Year Built

2023

Parking

Ima

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3083.33 €

Down payment 74,000 €

Monthly installment
1,794 €

240 total installments

Loan amount
296,000 €
Down payment
74,000 €
Total interest
134,488 €
Total payment
430,488 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Beograd

Čukarica
Beograd

This property's price is 12.02% higher than the average price of a four bedroom apartment in Čukarica

Average price: 2752.54 €/m²

This property is 10.34% larger then the average size of a four bedroom apartment in Čukarica

Average size: 109 m²

Area

120m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

MOJ KVADRAT DOO

Similiar Properties

Stan in Čukarica

Sale, two bedroom apartment, 59m², Čukarica, Beograd

137,000 €

Čukarica

2 rooms 0 59
Sale, two bedroom apartment, 59m², Čukarica, Beograd
Stan in Čukarica