144,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 48m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
144,000 € (3,000 €/m²)
48 m²
2 Room

Sale, two bedroom apartment, 48m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

U ponudi imamo 2.0 stan u prizemlju, u zgradi koja je u izgradnji, modernog izgleda, ukupno 26 stanova.
ROK ZAVRŠETKA:+ DECEMBAR 2026.
Karakteristike: funkcionalan stan sa odličnim rasporedom prostorija koje omogućavaju maksimalnu iskorišćenost prostora, prostorije: ulazni hodnik, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo.
Enterijer: sigurnosna ulazna vrata, unutrašnja stolarija medijapan I klase, spoljašnja stolarija alu sa roletnama, keramika I klase u celom stanu, sanitarije prvoklasne, etažno-podno grejanje, klima i odlična spoljašnja izolacija.
Mogućnost kupovine garažnog mesta u objektu po ceni od 20.000,00 eur (nije klackalica).
Odličan odnos cene i kvaliteta. Ulica u kojoj se nalazi zgrada je mirna i tiha.
U ponudi imamo stanove rasličitih struktura od dvosobnog do četvorosobnog.
Agent Nemanja Novaković telefon br.uverenja 5096.
Agencijska provizija za kupca 2%. PR/5

Real estate details

Ad ID
511372
Published
15.01.2026
Updated
15.01.2026
Property Type

Apartment

Area

48m²

Rooms

2

Bathrooms

0

Floor

Ground Floor

Agency

Lex

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3000.00 €

Down payment 28,800 €

Monthly installment
698 €

240 total installments

Loan amount
115,200 €
Down payment
28,800 €
Total interest
52,341 €
Total payment
167,541 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom apartments - Voždovac Sve Podlokacije

Voždovac Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 9.01% lower than the average price of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average price: 3297.14 €/m²

This property is 15.89% smaller then the average size of a two bedroom apartment in Voždovac Sve Podlokacije

Average size: 57 m²

3,297 €
Average annual price
+8%
Price trend (annually)
126

Area

48m²

Structure

2 Rooms

Property Type

Apartment

LN

Lex

Similiar Properties

Stan in Voždovačka Crkva

Sale, four bedroom apartment, 103m², Voždovačka Crkva, Voždovac Sve Podlokacije