320,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 9
320,000 € (4,571 €/m²)
70 m²
3 Room
1 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 70m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Na opštini Zemun, u neposrednoj blizini Lidla, u ulici Tošin bunar, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji koja je uredna i održavana sa liftom. Ima izuzetnu infrastrukuru, u blizini je dečijeg igrališta, pijace, vrtića, osnovne škole, zemunskog parka i svih ostalih neophodnih sadržaja. Odlične saobraćajne veze sa gradom. Stan je luksuzan i sastoji se od: ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, odvojenim šankom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila i lođe. Grejanje je centralno po utrošku. Stan se prodaje sa garažnim mestom na -2 nivou. Stan ima lep, otvoren pogled.
Agencijska provizija 2%
i

Real estate details

Ad ID
509155
Published
10.01.2026
Updated
10.01.2026
Property Type

Apartment

Area

70m²

Rooms

3

Bathrooms

1

Floor

3. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4571.43 €

Down payment 64,000 €

Monthly installment
1,551 €

240 total installments

Loan amount
256,000 €
Down payment
64,000 €
Total interest
116,314 €
Total payment
372,314 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 49.85% higher than the average price of a three bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average price: 3050.66 €/m²

This property is 8.46% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average size: 76 m²

3,051 €
Average annual price
+9%
Price trend (annually)
129
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

City Hedonia

Registration number

997

Location

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Area

70m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

CN

City Hedonia

Similiar Properties

Kuća in Zemun Novi Grad