382,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 17
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 18
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 19
  • Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd - image 20
382,000 € (4,716 €/m²)
81 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju luksuzan trosoban stan površine 81m2 u ekskluzivnoj zgradi BW Aurora, u Bulevaru Vudroa Vilsona, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu u modernoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini parka, reke i trznog centra.

Stan je moderno projektovan po open space konceptu i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, koji ima izlaz na terasu sa pogledom na park i reku. Spavaci blok je odvojen i obuhvata dve komforne spavace sobe, dva savremena kupatila od kojih je jedno master, kao i vesernicu i ostavu. Orijentacija ka zelenilu obezbedjuje mir i privatnost.

Stan je opremljen kvalitetnim materijalima i opremom, ukljucujuci modernu kuhinju, belu tehniku, ALU stolariju, kvarcne ploce u kupatilima i ugradne plakare. Prostor je funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.

Zgrada poseduje lift, video nadzor i uredjeno okruzenje koje pruza visok nivo bezbednosti i komfora.

Cena stana je 382000 EUR. Garazno mesto je dostupno uz doplatu od 25000 EUR. Stan je uknjizen i odmah useljiv.

Za vise informacija i razgledanje kontaktirajte nas.

Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.

ID oglasa: 43986

Real estate details

Ad ID
481714
Published
16.10.2025
Updated
29.04.2026
Property Type

Apartment

Area

81m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Floor

4. fl.

Parking

False

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4716.05 €

Down payment 76,400 €

Monthly installment
1,852 €

240 total installments

Loan amount
305,600 €
Down payment
76,400 €
Total interest
138,850 €
Total payment
444,450 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Savski Venac

Savski Venac
Beograd

This property's price is 6.2% higher than the average price of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average price: 4440.68 €/m²

This property is 7.27% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Savski Venac

Average size: 87 m²

4,441 €
Average annual price
+3%
Price trend (annually)
215

Area

81m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

AN

As Pro Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, three bedroom apartment, 81m², Savski Venac, Beograd