330,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 7
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 8
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 9
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 10
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 11
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 12
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 13
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 14
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 15
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 16
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 17
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 18
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 19
  • Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd - image 20
330,000 € (2,895 €/m²)
114 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 114m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

Vračar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca

4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum

Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra i Kalenić pijace u ponudi je četvorosoban dupleks sa lođom koja ima otvoren pogled na grad.

Donji nivo: hodnik, dnevnotrpezarijski deo povezan sa kuhinjom koja je vizuelno odvojena, spavaća soba, kupatilo
Gornji nivo: dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski toalet

Stan ima pripadajući podrum i mogućnost izlaska na zajedničku terasu. Poseduje veliki broj ugradnih garderobera.

Uknjižen na 54m2.

Agencijska provizija 2%

Agent: Nataša Mitić 06*/****-*** (licenca br.4379)

Real estate details

Ad ID
441848
Published
10.07.2025
Property Type

Apartment

Area

114m²

Rooms

4

Bathrooms

N/A

Floor

6. fl.

Balconies

1

Year Built

1960

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2894.74 €

Down payment 66,000 €

Monthly installment
1,600 €

240 total installments

Loan amount
264,000 €
Down payment
66,000 €
Total interest
119,949 €
Total payment
383,949 €

Location

Map preview

Average prices of four-bedroom apartments - Vračar Sve Podlokacije

Vračar Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 33.87% lower than the average price of a four bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average price: 4377.06 €/m²

This property is 0.43% larger then the average size of a four bedroom apartment in Vračar Sve Podlokacije

Average size: 114 m²

4,377 €
Average annual price
-1%
Price trend (annually)
316

Area

114m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

MOJ KVADRAT DOO

Similiar Properties

Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije