410,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 9
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 10
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 11
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 12
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 13
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 14
  • Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije - image 15
410,000 € (4,940 €/m²)
83 m²
3 Room
2 Bathroom

Sale, three bedroom apartment, 83m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj trosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj tehnologiji građenih zgrada, vodilo računa i o pejzažnom uređenju. U centru kompleksa nalazi se prelepo osvetljena fontana, pa ćete se osećati kao na moru. Veseli žamor ljudi iz okolnih kafića i restorana, učiniće da se osećate zdravo i raspoloženo. Deca, stariji sugrađani kao i kućni ljubimci su zaštićeni i sigurni u ovom kompleksu koji je sinonim za oazu mira, udobnog života i sveukupne lepote. Kompleks ima dvadesetčetvoročasovno fizičko i video obezbeđenje.
Struktura stana se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno kuhinjsko trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Mogućnost kupovine garažnog mesta.
Agencijska provizija 2%
i

Real estate details

Ad ID
420643
Published
08.07.2025
Updated
10.02.2026
Property Type

Apartment

Area

83m²

Rooms

3

Bathrooms

2

Floor

4. fl.

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4939.76 €

Down payment 82,000 €

Monthly installment
1,988 €

240 total installments

Loan amount
328,000 €
Down payment
82,000 €
Total interest
149,028 €
Total payment
477,028 €

Location

Map preview

Average prices of three-bedroom apartments - Novi Beograd Blok 65

Novi Beograd Blok 65
Novi Beograd Sve Podlokacije

This property's price is 12.09% lower than the average price of a three bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average price: 5619.10 €/m²

This property is 15.52% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Novi Beograd Blok 65

Average size: 98 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

City Hedonia

Registration number

997

Location

Novi Beograd Sve Podlokacije

Novi Beograd Blok 65

Area

83m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

CN

City Hedonia

Similiar Properties

Stan in Novi Beograd Blok 65

Sale, three bedroom apartment, 75m², Novi Beograd Blok 65, Novi Beograd Sve Podlokacije