420,000 €
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 1
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 2
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 3
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 4
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 5
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 6
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 7
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 8
  • Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd - image 9
420,000 € (6,000 €/m²)
70 m²
3 Room

Sale, three bedroom apartment, 70m², Stari Grad, Beograd

Stari Grad, Beograd Srbija

Property description

Stari grad, Centar, Trg Republike 70 m2, lodja, trosoban, III/4, lift, EG, podrum, salonski, uknjizen, 420.000.-EUR.
Strogi centar Beograda, najatraktivnija lokacija, na desetinu metara od Trga Republike i Knez Mihailove ulice, blizina mnostva prodavnica, parkova, brojnih prestonih kafica i restorana, najvecih i najznacajnijih kulturnih ustanova.
Stan se nalazi u zgradi zidanoj izmedju dva svetska rata, salonskog je tipa pod zastitom Spomenika kulture, visina plafona je 3,5 m sto odaje utisak elegancije i stila. Stan je izvanredne funkcionalnosti, odlicno projektovan unutrasnji prostor sa dobrim rasporedom prostorija. Pored funkcije ugodnog stanovanja, stan pruza odlicne mogucnosti za kancelarijsku delatnost, posebno za lekarske ordinacije, kao prostor za izdavanje, za dnevno izdavanje, formiranje hostela i slicne vidove investicije. Idealno je deljiv na dve zasebne stambene celine, jedne oko 50 m2 i druge 20 m2.
Do same zgrade stigao je gradski toplovod, mogucnost prikljucenja na CG. Stanu pripada ostava od 25 m2 i nalazi se u suterenu zgrade. Ostava je zidana od cigle, sa normalnom visinom plafona koji je ovalne forme, sa prozorom, za ventilaciju prema ulici. Moze biti pogodna za radionicu ili magacinski prostor.
Stan je uknjizen na 66 m2, sa lodjom mereno 70 m2.
Nova, odlicna ponuda, topla preporuka. uknjizen Milivoj Djuric 3/4

Real estate details

Ad ID
398504
Published
19.06.2025
Property Type

Apartment

Area

70m²

Rooms

3

Bathrooms

N/A

Floor

3. fl.

Agency

Milox

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6000.00 €

Down payment 84,000 €

Monthly installment
2,036 €

240 total installments

Loan amount
336,000 €
Down payment
84,000 €
Total interest
152,663 €
Total payment
488,663 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom apartments - Stari Grad

Stari Grad
Beograd

This property's price is 28.43% higher than the average price of a three bedroom apartment in Stari Grad

Average price: 4671.74 €/m²

This property is 12.05% smaller then the average size of a three bedroom apartment in Stari Grad

Average size: 80 m²

4,672 €
Average annual price
+9%
Price trend (annually)
338
Days on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

Milox

Registration number

27

Location

Beograd

Stari Grad

Area

70m²

Structure

3 Rooms

Property Type

Apartment

Milox

Similiar Properties

Premium Stan in Stari Grad

Sale, two bedroom apartment, 46m², Stari Grad, Beograd

173,900 €

Stari Grad

2 rooms 1 bathroom 46