387,000 €
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 1
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 2
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 3
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 4
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 5
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 6
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 7
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 8
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 9
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 10
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 11
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 12
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 13
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 14
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 15
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 16
  • Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd - image 17
387,000 € (4,899 €/m²)
79 m²
2.5 Room
2 Bathroom

Sale, apartment, 79m², Savski Venac, Beograd

Savski Venac, Beograd Srbija

Property description

Beograd na vodi, Lumia, novogradnja iz 2025. godine.

Predivan nov, kompletno namešten, neuseljavan trosoban stan površine 79 m2 sa terasom, na 4. spratu od ukupno 9 spratova, dvostrano orijentisan sa pogledom na Kulu.

Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na komfornu, lepu terasu, dve spavaće sobe (od kojih je jedna master soba sa kupatilom), drugo kupatilo, hodnik i vešernica.

Stan je funkcionalnog rasporeda sa odvojenim spavaćim blokom. Kvalitetni materijali, velike staklene površine, aluminijumska stolarija, visina plafona 2.80m, multi-split sistem klimatizacije.

Grejanje je centralno sa kalorimetrima (obračun po potrošnji).

Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000 evra.

Stan je odmah useljiv.

Agencijska naknada iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene.

ID oglasa: 42846.

Real estate details

Ad ID
358201
Published
30.03.2025
Property Type

Apartment

Area

79m²

Rooms

2.5

Bathrooms

2

Floor

4. fl.

Parking

False

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4898.73 €

Down payment 77,400 €

Monthly installment
1,876 €

240 total installments

Loan amount
309,600 €
Down payment
77,400 €
Total interest
140,668 €
Total payment
450,268 €

Agency (intermediary)

LAGOM NEKRETNINE

Registration number

1591

Location

Beograd

Savski Venac

Area

79m²

Structure

2.5 Rooms

Property Type

Apartment

LN

LAGOM NEKRETNINE

Similiar Properties

Stan in Savski Venac

Sale, four bedroom apartment, 146m², Savski Venac, Beograd

727,500 €

Savski Venac

4 rooms 1 bathroom 146
Sale, four bedroom apartment, 146m², Savski Venac, Beograd
Kuća in Savski Venac

Sale, house, 300m², Savski Venac, Beograd

2,200.000 €

Savski Venac

1 room 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Savski Venac, Beograd
Stan in Savski Venac

Sale, one bedroom apartment, 32m², Savski Venac, Beograd

195,000 €

Savski Venac

1 room 1 bathroom 32
Sale, one bedroom apartment, 32m², Savski Venac, Beograd