679,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 131m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 131m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 131m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije - image 3
679,000 € (5,183 €/m²)
131 m²
4 Room
2 Bathroom

Sale, four bedroom apartment, 131m², Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije

Vračar Hram, Vračar Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.

Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod hrama Sv. Save u srcu Vračara i svih zbivanja,između Čuburskog i Neimarskog parka, na svega nekoliko koraka do najlepših osnovnih škola ali i prestižnih Beogradskih restorana i kafića.

Objekat je koncipiran tako da je svaki stan mini sprat za sebe. Jedna vertikala je orijentisana prema ulici Stojana Protića dok je druga vertikala orijentisana prema ulici Svetozara Gligorića.

Fasadu će krasiti italijanski kamen, drvo, staklo i zelenilo.

Fasadna stolarija je od aluminijumskih profila sa termomostom, a svi spoljašnji otvori su sa ugrađenim roletnama sa uvoznim okovima. Ulazna vrata su protivprovalna, marke Bosal. Unutrašnja stolarija-vrata marke Bosal. Spoljna stolarija je alu-drvo sa troslojnim staklom. Sanitarije prve klase strane proizvodnje. Hlađenje putem klima uređaja. Objekat je obezbeđen video nadzorom.

Predstavljamo vam idealan četvorosoban stan od 131m2 sa terasom, CG, II sprat od V, lift, video nadzor, Lux

Prostorije: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom (open space), glavna spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, dve manje sobe, kupatilo, garderober, vešernica, toalet. Fokus je na kvalitetu i komforu stambenih jedinica.

Visina plafona 2.8m osigurava veliku prozračnost prostorija.