Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m2 u ulici Svetozara Markovića, u neposrednoj blizini Cvetnog trga. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata u dvorišnoj zgradi i odmah je useljiv.
Stan je renoviran 2025. godine i odlikuje se visokim plafonima i dobrim rasporedom koji pruža osećaj prostranosti i komfora. Dvorišna orijentacija obezbedjuje mir i tisinu u samom centru grada.
Sastoji se od svetle dnevne sobe, komforne spavaće sobe sa bračnim lezajem, kuhinje sa trpezarijom, velikog modernog kupatila i terase.
Stan je kompletno namešten i opremljen, poseduje centralno grejanje, klimu, ves masinu, internet, kao i TV u dnevnoj i spavaćoj sobi.
Lokacija je izuzetna, u samom centru grada sa lakim pristupom svim sadrzajima, dok je mogucnost javnog parkiranja dostupna u zoni.
Uslovi zakupa: cena 800 EUR mesecno plus mesecni troskovi, obavezan depozit u visini jedne mesecne zakupnine, maksimalno 4 osobe, nisu dozvoljeni kucni ljubimci, izdaje se na duzi vremenski period.
Za vise informacija i razgledanje kontaktirajte nas
Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.
ID oglasa: 44789
Apartment
57m²
2
1
1. fl.
False
Agency
As Pro NekretnineAgency (intermediary)
As Pro Nekretnine
Registration number
-
Location
Vračar Sve Podlokacije
Cvetni Trg
Area
57m²
Structure
2 Rooms
Property Type
Apartment
This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg
Cvetni Trg