Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u mirnom delu Zemuna, u ulici Marije Bursać. Stan se nalazi na 1. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata i orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost.
Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa šankom, kupatila i odvojene spavaće sobe sa francuskim ležajem. Enterijer je uređen u savremenom stilu, sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom, od kojih je većina još u garanciji.
Grejanje je na norveške radijatore uz dodatnu klimatizaciju, što omogućava kontrolu troškova i prijatan boravak tokom cele godine. Režijski troškovi su niski, a u zgradi je sprovedena optička infrastruktura - izbor internet provajdera je na zakupcu.
Stan je pogodan za pojedinca, par ili par sa manjim detetom, kao i za studente. Dozvoljeni su i pušači i nepušači.
Lokacija nudi odličnu povezanost i blizinu svih važnih sadržaja - škole, vrtića, parkova, igrališta, prodavnica (Maxi na nekoliko minuta hoda), kao i stanica javnog prevoza. Parkiranje je moguće ispred zgrade.
Stan je odmah useljiv. Minimalan period zakupa je 12 meseci. Depozit je obavezan u visini jedne mesečne zakupnine.
Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas
Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine.
ID oglasa: 44856
Apartment
40m²
2
1
1. fl.
False
Agency
As Pro NekretnineAgency (intermediary)
As Pro Nekretnine
Registration number
-
Location
Zemun Sve Podlokacije
Zemun Kalvarija
Area
40m²
Structure
2 Rooms
Property Type
Apartment
This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Kalvarija
Zemun Cara Dušana
Zemun Centar
Zemun Save Kovačevića