2,500 €
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 1
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 2
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 3
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 4
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 5
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 6
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 7
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 8
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 9
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 10
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 11
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 12
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 13
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 14
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 15
  • Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd - image 16
2,500 € / monthly
150 m²
5 Room

Rent, apartment, 150m², Senjak, Beograd

Senjak, Beograd Srbija

Property description

Stan se nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u rezidencijalnom delu Senjak, u okruženju porodičnih vila i zelenila koje pruža potpunu privatnost i osećaj mira. Smešten je na prvom spratu manje, uredne zgrade sa svega tri stambene jedinice, što budućim zakupcima garantuje dodatnu ekskluzivnost i komfor. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje sopstveno dvorište sa uređenim zelenilom, idealno za uživanje i opuštanje tokom cele godine.

Stan je funkcionalno organizovan i jasno podeljen na dnevnu i noćnu zonu. Iz ulaznog hodnika, gde se nalazi i gostinsko kupatilo, pristupa se prostranoj, potpuno opremljenoj kuhinji modernog dizajna, koja je elegantnim šankom povezana sa velikim dnevnim boravkom i trpezarijskim delom. Ovaj centralni prostor odiše svetlošću i prijatnom atmosferom, a direktan izlaz vodi na osunčanu terasu sa pogledom na dvorište, pružajući dodatni osećaj intime i mira.

Spavaći deo je izdvojen posebnim hodnikom, čime je obezbeđena potpuna privatnost. U ovom delu nalaze se četiri komforne spavaće sobe i još jedno kupatilo. Sve sobe su opremljene kvalitetnim, luksuznim nameštajem i ugradnim plakarima, dok je jedna od njih uređena kao funkcionalna radna soba, idealna za rad od kuće ili kao dodatni multifunkcionalni prostor.

Uz stan dolazi i garaža, što predstavlja značajnu prednost na ovoj lokaciji. Ova nekretnina je idealan izbor za porodice, diplomate ili zakupce koji traže reprezentativan prostor u prestižnom delu grada, uz mir, sigurnost i visok nivo komfora.

Oznaka na mapi služi isključivo u informativne svrhe.

Agencijska provizija za zakupca je 50% vrednosti mesečne zakupnine

Real estate details

Ad ID
529355
Published
04.03.2026
Updated
04.03.2026
Property Type

Apartment

Area

150m²

Rooms

5

Bathrooms

0

Location

Senjak

Senjak, Beograd

Price

2,500 €

monthly

Regulatory information

Agency (intermediary)

Borović nekretnine

Registration number

-

Location

Beograd

Senjak

Area

150m²

Structure

5 Room

Property Type

Apartment

This information is mandatory under the Law on Mediation in the Sale and Lease of Real Estate of Montenegro. All intermediaries must be registered in the Register of Intermediaries maintained by the competent ministry.

BB

Borović nekretnine