Estitor

Prodaja Stanova Podgorica - Strana 112

Pronađeno je 4,697 oglasa za upit Prodaja Stanova Podgorica - Strana 112

Podaci su ažurirani 16.05.2026. u 16:33

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Podgorica, Crna Gora
1/15
Novogradnja

Na Upit

prije 87 dana

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Podgorica, Crna Gora

Stan63Dvosoban0 kupatila

LUMEN HOMES OBJEKAT A Dostupna stanova: • Dvosoban stan, 63 m2 na I spratu, stan je orjentisan jug – zapad. Kataloski broj stana je 104. • Dvosoban stan od 69 m2 na II spratu, stan je orjentisan jug...

Prodaja, dvosoban stan, 125m², Podgorica, Crna Gora
1/13
Novogradnja

Na Upit

prije 87 dana

Prodaja, dvosoban stan, 125m², Podgorica, Crna Gora

Stan125Dvosoban0 kupatila

LUMEN HOMES OBJEKAT B Dostupna stanova: • Stanovi na V spratu (poslednja etaza): Kataloski broj stana 501/dvosoban-125,22m2 (82,61+42,61m2 terasa) Kataloski broj stana 502/trosoban-155,46m2...

Prodaja, trosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica
1/10

196,000 €

prije 87 dana

Prodaja, trosoban stan, 98m², Ljubović, Podgorica

Stan98Trosoban2 kupatila

U blizini Brda Ljubović, u mirnom i prijatnom naselju, prodaje se trosoban stan od 98 m², smješten na drugom spratu novogradnje. Posebnost ovog stana leži u činjenici da su u pitanju dva spojena...

Prodaja Stanova Podgorica - Strana · Podgorica · 60m² · 2.649 €/m²
Cijena nekretnine159.000
40.000500.000
Učešće 20%: 31.800
Kredit: 127.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
707 €/mj.
za kredit od 127.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica
1/7

157,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica

Stan51Jednosoban1 kupatilo

Location: City Kvart, Block 1–6Size: 51 m²Floor: 5th floorCondition: Fully furnished – move-in ready, no additional investment required The apartment is ideal both for living and as an investment...

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/3

105,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan38Jednosoban1 kupatilo

Located in the sought-after Stari Aerodrom area of Podgorica, this one-bedroom apartment offers a perfect combination of convenience and tranquility. The apartment has a total area of 37.90 m² and is...

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Momišići, Podgorica
1/9

120,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Momišići, Podgorica

Stan44Jednosoban0 kupatila

Located in the desirable neighborhood of Momišići, just a short distance from the vibrant center of Podgorica, this apartment offers both convenience and tranquility. With a total area of 58 m², it...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica
1/7

120,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica

Stan43Jednosoban1 kupatilo

A one-bedroom apartment is for sale in Zabjelo, within the modern residential development Garden Complex. The building is in the final stage of construction, and the apartment will be ready for...

Prodaja, stan, 35m², Tološi, Podgorica
1/1

90,100 €

prije 88 dana

Prodaja, stan, 35m², Tološi, Podgorica

Stan350 kupatila

Za prodaju garsonjera 35m2, Tološi. Nalazi se u ulici Andrije Lainovića. Raspoloživost stanova na prizemlju, prvom i drugom spratu. Rok završetka radova predviđen je za kraj 2026. godine.

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Blok 9, Podgorica
1/10

132,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Blok 9, Podgorica

Stan43Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se jednosoban nenamjesten stan stambene površine 43 m2 u novogradnji u Bloku 9 Stan se nalazi na drugom spratu, sjeverno je orjentisan Struktura: ulazni hodnik, dnevni boravak, ugradna...

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Kruševac, Podgorica
1/7
Novogradnja

225,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 57m², Kruševac, Podgorica

Stan57Jednosoban1 kupatilo

Prodaje se ekskluzivan, luksuzno namješten jednosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u prestižnoj zgradi Linea. Stan površine 57 m² nalazi se na 4. spratu i odiše elegancijom,...

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica
1/8

110,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Zabjelo, Podgorica

Stan43Jednosoban0 kupatila

🏠 Na prodaju jednosoban stan 43m2 + terasa 2m2, koja nije ušla u korisnu površinu stana, Zabjelo, Podgorica. 🏢 Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi koja posjeduje lift i bazen. 🛋️ Prodaje se...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica
1/7

136,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

Predstavljamo izuzetnu ponudu – novogradnja kuća za prodaju na atraktivnoj lokaciji Tuški Put u Podgorici. Ova lux nekretnina, površine 46 m², savršen je izbor za udoban i moderan život. Kuća se...

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica
1/8

136,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica

Stan46Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA, JEDNOSOBAN STAN, TUSKI PUT, PODGORICA Na prodaju je moderan, funkcionalan i izuzetno ugodan jednosoban stan površine 46 m², savršeno osmišljen za udoban život ili kao odlična investicija za...

Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica
1/13

150,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica

New CityPodgorica
Stan45Jednosoban0 kupatila

Prodaje se luksuzan stan u jednom od najpopularnijih naselja u Podgorici, City kvart - New City (KIPS-ove zgrade). Stan je u potpunosti luksuzno namješten i kao takav se prodaje. Garažno mjesto se...

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Central Point, Podgorica
1/13

167,000 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Central Point, Podgorica

Stan49Jednosoban1 kupatilo

Prodaja,jednosban stan,49m2,Central Point Prodaje se funkcionalan jednosoban stan stambene površine 49m², smešten na prvom spratu uredne i održavane stambene zgrade. Stan je orijentisan ka dvorišnoj...

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Stari Aerodrom, Podgorica
1/6

115,400 €

prije 88 dana

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stan41Jednosoban1 kupatilo

PRODAJA, JEDNOSOBAN STAN, STARI AERODROM, PODGORICA Prodaje se funkcionalan i svijetao stan površine 41m² na drugom spratu stambene zgrade u naselju Stari Aerodrom. Stan je idealnog rasporeda i...

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gorica C, Podgorica
1/16
Verifikovano

156,000 €

prije 88 dana

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Gorica C, Podgorica

Stan52Dvosoban0 kupatila

Prodaje se manji dvosoban stan, površine 52m2, u prizemlju stambene zgrade, u naselju Gorica C, u Podgorici. Struktura: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe,...

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Dalmatinska ulica, Podgorica
1/14
Novogradnja

141,000 €

prije 88 dana

Stan47Jednosoban1 kupatilo

Na odličnoj lokaciji u Dalmatinskoj ulici (naselje Tološi), u toku je izgradnja modernog stambenog objekta sa ukupno 6 stambenih jedinica, od kojih su 3 stana trenutno raspoloživa za prodaju. Zgrada...

MV

martina vuckovic bjeletic

Oglašivač

Pozovi
Prikazano 2,221-2,240 od 4,697 rezultata

Podgorica – vodič kroz grad i tržište stanova

Tržište stanova u Podgorici je trenutno vrlo traženo, sa velikim interesovanjem kupaca i investitora. Lijepo smješteni i udobni stanovi često nude blizinu Kliničkog centra Crne Gore, Ekonomski fakultet Podgorica, Prirodnjački muzej Crne Gore i Aerodrom "Podgorica", kao i lak pristup bankama, poliklinikama i školama. Tipične cijene kreću se od oko 2694 €/m² — upotrijebite pretrage poput prodaja stanova Podgorica, kupovina stana Podgorica i nekretnine Podgorica kako biste pronašli najbolje ponude. Kod izbora obratite pažnju na saobraćajnu povezanost, parking i energetsku efikasnost; blizina ustanova kao što su Ziraat Banka Crna Gora, Hipokrat Poliklinika Podgorica i Pošta često povećava vrijednost nekretnine. Sačuvajte pretrage i sarađujte sa pouzdanim lokalnim agentima kako biste brzo reagovali na povoljne ponude.

Ključni pokazatelji - Prodaja stanova Podgorica

Prosječna cijena/m²
2,649 €
Aktivni oglasi
LIVE
4,421
Ažurirano danas
Novi oglasi
224
Proteklih 7 dana
Trend cijena
PAD
-3.77%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kolika je prosječna cijena stanova u gradu Podgorica?

Prema analizi 4421 aktivnih oglasa, prosječna cijena za stan u gradu Podgorica iznosi 2,649 €/m².

? Da li je sada pravi trenutak za kupovinu stanova u gradu Podgorica?

Analizirajući podatke za posljednje 3 godine, cijena nekretnina u gradu Podgorica bilježi pad od 3.8% godišnje.
Brzina prodaje: Oglas za stan provede na tržištu 45-60 dana prije nego što bude uklonjen.

? Koliko se isplati kupovina stanova u gradu Podgorica kao investicija?

Prosječna mjesečna cijena rente iznosi 504 €. Procijenjeni prosječni godišnji bruto povrat investicije (ROI) iznosi 3.8%, bez uračunatog rasta vrijednosti same nekretnine.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.